fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Dieta w pracy biurowej, czyli catering dla zapracowanych – dlaczego warto?

10 grudnia, 2021

Zbilansowana i dostosowana do naszych potrzeb dieta dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin i minerałów, dzięki którym nasz organizm funkcjonuje prawidłowo, a my czujemy się dobrze i mamy dużo energii. Odpowiednio zbilansowana dieta zapewnia również większą produktywność w pracy. Dzięki jej stosowaniu jesteśmy wypoczęci, bardziej kreatywni i wydajni. Sprawdź, jak zoptymalizować swoją dietę, aby być efektywnym i pełnym energii, a przede wszystkim – zdrowym.

Jak powinna wyglądać dieta w pracy biurowej?

Dieta w pracy biurowej musi być dobrze zbilansowana i ułożona w taki sposób, aby organizm utrzymywał odpowiednie poziomy białka, cukru i glukozy przez cały dzień. Gwałtowny spadek tych składników jest przyczyną pojawienia się senności i gorszego samopoczucia, a co za tym idzie – spadku produktywności w pracy.

Batonik lub jedzenie typu fast food wyrównują niedobór energetyczny, jednak jest to chwilowy efekt, po którym za moment i tak sięgamy po kolejną przekąskę. Praca biurowa jest pracą siedzącą, a więc wymagającą minimum aktywności fizycznej. W czasie wykonywania swoich obowiązków potrzebujemy lekkich, ale sycących posiłków, które zaspokoją głód i dostarczą wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dieta dla zabieganych, czyli dieta pudełkowa biurowa od The Kitchen

Nasza dieta biurowa składa się z trzech posiłków – drugiego śniadania, obiadu i lekkiego deseru. Spożywanie ich w równych odstępach czasu uchroni Cię przed spadkiem siły, sennością, a także podjadaniem, które jest pierwszym krokiem do nadprogramowych kilogramów i poważnych chorób (w tym cukrzycy i nadciśnienia).

Wszystkie dania uwzględnione w diecie biurowej przygotowywane są zgodnie z preferencjami klienta i określonym wcześniej zapotrzebowaniem kalorycznym jego organizmu. Każdy posiłek jest wyjątkowy i powstaje z najlepszej jakości produktów, tak aby dieta była urozmaicona i dostarczała odpowiedniej dawki energii oraz wartości odżywczych.

Catering do biura

Korzyści, jakie zapewnia stosowanie diety biurowej, jest wiele. W The Kitchen zaliczamy do nich kilka faktów:

  • Stosowanie naszej diety jest wygodne – codziennie dostarczamy do biura trzy odpowiednio zbilansowane posiłki.
  • Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego dania przygotowujemy z najlepszej jakości produktów.
  • Dieta jest lekka, ale sycąca.
  • Każdy posiłek jest odpowiednio zbilansowany i dostosowany do Twojego zapotrzebowania kalorycznego.
  • Nie musisz przygotowywać obiadu dzień wcześniej.
  • Dzięki diecie zyskasz więcej energii – będziesz wydajny i produktywny.

Podsumowując, z diety dla zabieganych powinien skorzystać każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie, poprawić efektywność w pracy i przestać odczuwać zmęczenie. Stosowanie diety biurowej zapewnia też wygodę i oszczędność czasu – nie trzeba poświęcać go na przygotowywanie posiłków dzień wcześniej lub kupować kanapek i przetworzonych produktów. Dieta dla zapracowanych zawiera zbilansowane, odpowiednio ułożone i smaczne posiłki, dostarczające energii na cały dzień.