fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Dieta Performance

2000 kcal      2600 kcal

Dieta Performance to dieta low carb, sygnowana przez Krzysztofa Bajerę. Profesjonalny trener i dietetyk jest aktualnym Wicemistrzem Polski w HardStyle Kettlebell i członkiem elitarnego klubu TopTeam. Jego wieloletnie doświadczenie i poparta prestiżowymi certyfikatami wiedza umożliwiły stworzenie planu żywieniowego dla osób, które poprzez spożywanie właściwie zbilansowanych posiłków chcą zwiększyć codzienną wydajność organizmu. 

  Cena
  2000kcal
  87,99 zł
  2600kcal
  97,99 zł
  -5%
  2000kcal
  83,59 zł
  2600kcal
  93,09 zł
  -10%
  2000kcal
  79,19 zł
  2600kcal
  88,19 zł
  -15%
  2000kcal
  74,79 zł
  2600kcal
  83,29 zł

  Upusty
  min. 10 dni - 5%
  min. 20 dni - 10%
  min. 35 dni - 15%

  Dieta pudełkowa Krzysztofa Bajery – dla kogo?

  Dieta pudełkowa Performance idealnie pasuje do strategii żywieniowych typu carb back loading czy carb targeting. Rekomendowana jest osobom intensywnie trenującym i dbającym o sylwetkę oraz efektywną budowę masy mięśniowej. Doskonale sprawdzi się w przypadku tych, którzy rano chcą spożywać posiłki białkowo-tłuszczowe, a w porach okołotreningowych – białkowo-węglowodanowe.

  Ta dieta pudełkowa sprawdzi się również, gdy obecne menu jest monotonne. Nowy plan zapewni zastrzyk energii i doskonałą mobilizację do prowadzenia zdrowego stylu życia oraz dbania o sylwetkę.

  Opcje kaloryczności w diecie Performance

  • 2000 kcal (4 posiłki)
  • 2600 kcal (4 posiłki)

  Rozkład makroelementów w Diecie Performance:

  • 15–25% białek
  • 40–60% węglowodanów
  • 40–50% tłuszczów

  Przykładowe posiłki w Diecie Performance:

  • Wołowina w sosie chimichurri, skwarki z boczku, kapusta kiszona
  • Creme brulee o smaku czarnej porzeczki z odżywką białkową
  • Pizza keto z mozzarellą, pieczarkami, sosem pomidorowym i oliwą smakową
  • Tajska micha z makaronem ryżowym, kurczakiem, ananasem, warzywami
  • Keto kluski leniwe z mascarpone i owocem
  • Filet z kurczaka w sosie japońskim, ryż z warzywami i mix sałat

  Dlaczego warto wybrać Dietę Performance?

  W planie 2000 kcal przewidziano trzy treściwe posiłki, bez zup. Opcja 2600 kcal składa się z czterech dań, wśród których może pojawić się deser. Stosowanie Diety Performance zapewni odpowiednią podaż energetyczną i sytość aż do następnej przerwy na lunch, obiad czy kolację.

  Posiłki dostarczą białka, węglowodany i tłuszcze, a także wiele witamin i soli mineralnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Osoba na Diecie Performance zyska więc siłę na wykonywanie intensywnych treningów. Dodatkowo wydajniej przebiegnie potreningowa regeneracja.

  Czym wyróżnia się dieta Krzysztofa Bajery?

  Krzysztof Bajera w branży sportowej pracuje od 2006 roku. Jako jeden z pierwszych Polaków dołączył do grona trenerów CrossFit. Realizuje szkolenia z zakresu pracy z odważnikiem kulowym, treningu medycznego, trójboju siłowego, treningu siłowo-kondycyjnego, gimnastyki sportowej, dietetyki i fizjoterapii. Zrealizował ponad 1200 indywidualnych treningów z podopiecznymi. Doskonale wie, jakiej diety potrzebują osoby aktywne fizycznie.

  Dieta Performance Krzysztofa Bajery wspiera skuteczne zwiększanie masy mięśniowej przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Pojawiają się w niej pełnowartościowe, niebanalne posiłki oraz dania keto. Obfitują one w dobrze przyswajalne białka, które są budulcem mięśni. Nie brakuje w niej zdrowych tłuszczów, wspomagających prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, i wysokiej jakości węgli, będących doskonałym źródłem energii.

  Masz pytania? Jesteśmy dostępni pod numerem 798 925 613

  The Kitchen Catering

  Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!