fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Menu

Catering Premium

Jeżeli szukasz cateringu premium to nasza dieta pudełkowa jest idealna dla Ciebie.

Wszystkie dania przyrządzane są przez nas z najwyższą starannością, dzięki czemu są pyszne i wyglądają apetycznie. Produkty dobieramy tak, aby każdy mógł sięgnąć po posiłki, które przypadną mu do gustu. Nas zespół utalentowanych kucharzy i cukierników dba o to aby smak i wygląd zawsze był na wysokim poziomie.

Catering z wyborem menu

Nasz catering The Kitchen wyróżnia się ze względu na smak i oryginalność. Menu komponujemy tak, aby posiłki były urozmaicone, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać danie zawierające jego ulubione produkty. Pani dietetyk czuwa na tym aby wszystko było zgodne z zasadami zdrowego odżywiania i zawsze w czwartek na koniec dnia widoczne jest menu zaktualizowane na kolejny tydzień.

Catering to wygoda

Dzięki cateringowi w formie diety pudełkowej zaoszczędzisz wiele godzin, które obecnie przeznaczane są na robienie zakupów czy przyrządzanie posiłków dla całej rodziny. Damy Ci więcej niż zdrowe i pyszne jedzenie. The Kitchen Catering to również oszczędności prądu, paliwa a przede wszystkim nerwów. Zamawiasz a my zajmujemy się wszystkim! Wolny czas możesz poświęcić na siebie i swój rozwój, rodzinie lub bliskim, albo zwyczajnie odpocząć od zawirowań codzienności.

The Kitchen Catering

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!