fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

O cateringu dietetycznym The Kitchen

Nasza firma powstała w roku 2020 w skutek połączenia pasji do dietetyki i sportu, ale także z chęci wprowadzenia czegoś nowego pod względem smaku na polski rynek. Zdecydowaliśmy się więc na wprowadzenie nowego standardu cateringu dietetycznego Premium – w The Kitchen najważniejsze są smak oraz zasady zdrowego odżywiania.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w gastronomii Kamila Maćkowskiego, postanowiliśmy potrawy typowo restauracyjne przenieść do pudełek przygotowywanych dla naszych klientów. Dając im dzięki temu możliwość zjedzenie typowo restauracyjnych dań – bez konieczności wychodzenia z domu. Dbamy o to, by każdy z naszych klientów miał czas dla siebie, dla swojej pasji, rodziny, bądź pracy która napędza go do działania. Zdajemy sobie sprawę ile czasu kosztuje cały proces codziennego przygotowywania posiłków. Zakupy, gotowanie, długo wyczekiwana konsumpcja, a na koniec zmywanie naczyń – staramy się wyeliminować, bądź ograniczyć te czynności w życiu naszych klientów, ponieważ często są one powodem spożywania monotonnych i nieregularnych posiłków. Stanowimy zespół, który uwielbia to, co robi. Właśnie dlatego swoją pracę wykonujemy tak dobrze.

Jak powstają nasze diety pudełkowe?

Komponowanie każdej diety składa się z kilku etapów, w które zaangażowani są wszyscy członkowie naszego personelu, a niekiedy także sportowcy, z którymi współpracujemy. Wszystko zaczyna się od stworzenia Menu przez szefa kuchni wraz z dietetykiem, który przygotowuje rozkład kcal, makro i mikro elementów – zależnie od rodzaju diety oraz wariantu kaloryczności posiłków. Następnie nasi kucharze sięgają po wysokiej jakości składniki, by przygotować kulinarne potrawy na miarę najlepszych restauracji. Gdy posiłki są gotowe, pozostaje już tylko proces pakowania – oczywiście zgodny z zasadami bezpieczeństwa i wytycznymi sanepidu. Ponadto, zespół odpowiedzialny za pakowanie waży każde pudełko które wychodzi od Nas do Was. To wszystko robimy my – Ty w tym czasie możesz odpoczywać, realizować swoje cele i cieszyć się zaoszczędzonym czasem!

The Kitchen w świecie sportu

Bardzo zaangażowaliśmy się we wspieranie młodych, utalentowanych sportowców. Mieliśmy okazję pojawiać się jako sponsorzy na największych polskich galach MMA, jak również wspierać w przygotowaniach naszych Olimpijczyków. Współpracujemy z wieloma promotorami zdrowego i aktywnego życia, trenerami, fizjoterapeutami jak i osobami zajmującymi się kosmetologią. Wychodzimy z założenia, że dbanie o siebie nie polega tylko na zdrowym odżywaniu, ale i na dbaniu o pozostałe czynniki jak ciało, umysł, estetyka wyglądu. Dbam o umysł i o ciało – to nasza myśl przewodnia.

Dlaczego The Kitchen?

Jako catering dietetyczny wyróżniamy się szczególnym podejściem do sportowego i aktywnego trybu życia, tworzymy diety motywujące nie tylko do zmiany nawyków żywieniowych, ale również do trybu życia pozwalając osiągnąć efekt zdrowej sylwetki. To jednak wciąż nie wszystko, poznaj nasze pozostałe mocne strony:

Wysoka jakość dań – przekonasz się do prowadzenia zdrowego stylu życia i zerwania z niezdrowym jedzeniem
Ekologiczne rozwiązania – dbamy nie tylko o Twoją sylwetkę, ale również o kondycję naszej planety.
Świeże składniki – tylko od sprawdzonych, lokalnych dostawców
Różnorodność dań – zbilansowane i urozmaicone posiłki to nasza specjalność.
Dzień testowy – dzięki temu możesz poznać nasze posiłki i wypróbować różne diety.
Intuicyjna aplikacja mobilna – poprowadzi Cię przez cały proces składania zamówienia – szybko i bezpiecznie.

Zalety diety pudełkowej

Stosowanie diety pudełkowej to wiele korzyści dla zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Niezależnie czy celem jest redukcja nadprogramowych kilogramów, poprawienie odporności czy też precyzyjne odmierzanie poszczególnych makroelementów – wszystko to możesz otrzymać gratis zamawiając catering dietetyczny! Poznaj zalety diet pudełkowych:

Oszczędność czasu i energii – swojej oraz elektrycznej
Regularne spożywanie posiłków – nauka zdrowych nawyków nawet po zakończeniu diety
Niezbędne składniki odżywcze – dostarczanie odpowiednich proporcji witamin i minerałów
Jadłospis dopasowany do trybu życia – zespół The Kitchen pomoże Ci w doborze kaloryczności posiłków
Realizacja swoich celów – pierwszy krok do wymarzonej sylwetki

Zespół The Kitchen

Jesteś ciekaw, kto przygotowuje dla Ciebie najlepsze posiłki w mieście? Poznaj nasz zespół kucharzy oraz ich doświadczenie, sukcesy i specjalizacje kulinarne.

Kamil Maćkowski – Szef kuchni

Doświadczony i zapalony szef kuchni, z wieloletnim doświadczeniem w restauracjach oraz przedsiębiorstwach, których był współzałożycielem. Wiele z nich osiągnęło duży sukces na polskim rynku i nadal funkcjonuje, kontynuując wizję Kamila. Pracował w takich miejscach jak Farina Bianco, Tabu Sushi czy Wall Street BBQ.

Marki będące pod skrzydłami Kamila wygrały wiele konkursów rangi Restaurant Week. Dodatkowo wielokrotnie wyróżniany był on za swoje umiejętności tworzenia menu – jako wizjoner kuchni posiadający wiedzę na temat najnowszych trendów kulinarnych i umiejętność kreatywnego myślenia. Stale poszerza swoją wiedzę na temat smaków i związków pomiędzy różnymi składnikami, co pozwala mu na komponowanie pysznych potraw oraz atrakcyjnych kart dań. Jego mocne strony to również skuteczne zarządzanie kuchnią, pozostałym personelem oraz zmieniającym się menu.

Swojego fachu uczył się za granicą, na wyspie Jersey, oraz w najbardziej prestiżowych polskich hotelach, takich jak Fabryka Wełny. Wyszkolił wielu świetnych kucharzy, którzy obejmują stanowiska szefów kuchni w topowych restauracjach.

Mateusz Goss – specjalizacja wegetariańska

W The Kitchen zajmuje się starannym przygotowywaniem dań kuchni wegetariańskiej, dbając o najdrobniejsze detale. W przeszłości regionalny szef kuchni sieci restauracji Olimp czy zastępca szefa kuchni w Wall Street BBQ. Pierwsze kucharskie szlify zbierał u Pani Magdy Gessler, w restauracji Polka oraz we włoskiej Ristorante Mare e Monti. Prywatnie od lat zajmuje się kulturystyką, co zaszczepiło w nim pasję do dietetyki oraz skłoniło do odejścia z restauracji, w celu zajęcia się w pełni zdrową żywnością i sportem.

Gdzie dowozimy diety pudełkowe?

Działamy w całej Polsce. Nasze diety powstają w centralnym punkcie firmy The Kitchen – w Łodzi, a dostarczane są do większych i mniejszych miast we wszystkich województwach.

Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas potrawy docierały do Klientów w idealnym stanie. Dlatego w zakresie dostaw współpracujemy z najlepszymi, którzy gwarantują jakość.

Zastanawiasz się, czy dostarczymy nasz catering do Ciebie?
Napisz do nas!

The Kitchen Catering

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!