fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Dieta Sport

3000 kcal  3500 kcal 

Szczególną uwagę na to, co znajduje się na talerzu zwracają sportowcy, osoby trenujące oraz prowadzące aktywny tryb życia. Dlatego w The Kitchen, jako specjaliści zafascynowani zdrowiem i różnymi formami aktywności, postanowiliśmy opracować dietę, dzięki której łatwiej jest realizować zamierzone cele i dbać o wymarzoną sylwetkę. Nasi specjaliści opracowali specjalne zestawy menu, dzięki którym bez trudu utrzymasz dobrą formę, niezależnie od tego, jakie są Twoje wyzwania.

Cena
3000kcal
107,99 zł
3500kcal
127,99 zł
-5%
3000kcal
102,59 zł
3500kcal
121,59 zł
-10%
3000kcal
97,19 zł
3500kcal
115,19 zł
-15%
3000kcal
91,79 zł
3500kcal
108,79 zł

Upusty
min. 10 dni - 5%
min. 20 dni - 10%
min. 35 dni - 15%

Dieta Sport – dla kogo?

Dieta Sport jest kierowana do osób o wysokim poziomie aktywności – pracowników fizycznych, osób regularnie trenujących, a nawet zawodowych sportowców. Menu jest dostępne w dwóch wariantach energetycznych: 3000 i 3500 kalorii. Dzięki temu możesz wybrać opcję, która będzie najlepiej dostosowana do potrzeb swojego ciała.

Wybierając dietę Sport możesz mieć pewność, że posiłki zapewnią Ci mnóstwo energii do aktywności, a także wszelkie składniki odżywcze potrzebne do utrzymania organizmu w doskonałej formie. Menu zostało skomponowane tak, by białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy i sole mineralne były dostarczane w perfekcyjnych proporcjach i właściwej ilości – to szczególnie istotne w przypadku osób intensywnie eksploatujących swoje ciało, na przykład poprzez regularne uprawianie sportu czy pracę związaną z wysiłkiem fizycznym.

Dieta pudełkowa w sporcie

Miłośnikom aktywności fizycznej udostępniamy opcje, które pomogą zrealizować sportowe cele, takie jak: redukcja tkanki tłuszczowej lub budowanie masy mięśniowej np. na potrzeby zawodów sportowych, wzmacnianie organizmu przed maratonem lub utrzymanie wagi i dobrego samopoczucia w aktywnym trybie życia.

Stworzyliśmy następujące zestawy kaloryczności:

 • 3000 kcal (6 posiłków)
 • 3500 kcal (7 posiłków)

Siódmy posiłek to przekąska – wysokobiałkowy baton, koktajl białkowy lub inna skondensowana forma tego, czego sportowiec potrzebuje najbardziej.

Rozkład makroelementów w diecie Sport

 • białka 15–20%
 • węglowodany 50–60%
 • tłuszcze 25–35%

Dlaczego warto wybrać catering w diecie sportowej?

Uwielbiamy sport. Wiemy, ile czasu może zajmować codzienna aktywność fizyczna. Dlatego zależało nam na skomponowaniu diety dla aktywnych, której stosowanie zapewni odpowiednią ilość składników odżywczych, bez konieczności tracenia czasu na zakupy oraz liczenie kalorii.

Decydując się na dietę pudełkową Sport, ograniczasz konieczność długiego przesiadywania w kuchni. Ten czas możesz wykorzystać na poprawianie swoich wyników, wzmacnianie kondycji lub – po prostu – odpoczynek, który jest niezbędny dla prawidłowej regeneracji mięśni. Z The Kitchen zamówienie znajdujesz codziennie pod swoimi drzwiami, o stałej porze – dzięki temu wzmacniasz zdrowe nawyki swojego organizmu i uczysz go regularności, co jest niezbędne dla prawidłowego metabolizmu.

Nawet jeśli jesteś wybrednym smakoszem, zapewniamy, że nasze diety zaspokoją Twój kulinarny gust. Wszystkie posiłki są świetnie przyprawiane – pod względem jakości nie odbiegają od dań, które otrzymasz w restauracji.

 

Przykładowe posiłki w diecie Sport

 • Marchewkowo – cukiniowe placki z dodatkiem twarogu, sos jogurtowo ziołowy i pieczona marchew
 • Ramen wołowy z makaronem, wołowiną, jajkiem i warzywami
 • Tagiatelle w sosie tom yum z cukinią i serem mozzarella
 • Sernik białkowo-waniliowy z żelką malinową
 • Barszcz ukraiński z białą fasolą
 • Burger z szarpanym kurczakiem, sosem ziołowym, gorczycą, sałatą lodową, ogórkiem kiszonym
 • Wołowina na ostro z ryżem i zielonym ogórkiem
 • Omlet z avocado, suszonymi pomidorem, szynką, sos jogurtowo tymiankowy

Masz pytania? Jesteśmy dostępni pod numerem 798 925 613

The Kitchen Catering

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!