fbpx Testowy dzień
w cenie 55zł

Diety pudełkowe The Kitchen

Dieta Odchudzająca

Dieta SLIM (niskoenergetyczna) jest przeznaczona dla osób, które chcą obniżyć swoją masę ciała. To świetna propozycja, jeśli borykasz się z nadwagą lub otyłością i pragniesz schudnąć w szybki, ale przyjemny i zdrowy sposób!

Dieta Standard

Smaczna, zdrowa i zbilansowana dieta dla osób o przeciętnym poziomie aktywności fizycznej. Znakomita opcja dla tych, którzy chcą odżywiać się zdrowiej i oszczędzać swój czas!

Dieta Sport

Wysokoenergetyczna, starannie opracowana dieta dla osób, które chcą wykorzystać pełnię możliwości swojego organizmu. Świetna propozycja dla sportowców i osób pracujących fizycznie.

Dieta Wegetariańska

Pyszne i pełnowartościowe menu dla osób na diecie bezmięsnej. Pomóż chronić planetę i zadbaj o swoje zdrowie, wybierając pokarmy roślinne!

Dieta Wegetariańska z Rybą

Dieta Wegetariańska z rybą znakomicie sprawdzi się dla wszystkich osób, które chcą czerpać wartości smakowe i odżywcze z ryb, jednocześnie rezygnując z innych rodzajów mięsa.

Dieta Ketogeniczna

Dieta wysokotłuszczowa, która pozwala obniżyć masę ciała poprzez wywołanie w organizmie stanu ketozy. Spalaj tłuszcz, nie rezygnując z zawierających go pokarmów!

Dieta o niskim IG

Opracowana przez ekspertów dieta dla osób wymagających żywienia pokarmami o niskim indeksie glikemicznym. Doskonały wybór dla diabetyków czy pacjentów z insulinoopornością.

Dieta Biurowa

Dieta Biurowa pozwoli Ci cieszyć się wspaniałymi w smaku, pełnowartościowymi posiłkami na czas pracy. Bez konieczności gotowania i pakowania!

Dieta Performance

dieta performance

Dieta pudełkowa Performance sygnowana przez Krzysztofa Bajerę, rekomendowana jest osobom intensywnie trenującym i dbającym o sylwetkę oraz efektywną budowę masy mięśniowej.

Dieta domowa

dieta domowa pudełkowa

Doskonała opcja, dla osób, które cenią klasyczne, domowe posiłki, jednak nie mają czasu na ich przyrządzanie. Jest to dieta dla każdego, a w jej skład wchodzą 3 dania, w dwóch proporcjach: mała i duża.