fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Diety pudełkowe The Kitchen

Dieta Standard

Smaczna, zdrowa i zbilansowana dieta dla osób o przeciętnym poziomie aktywności fizycznej. Znakomita opcja dla tych, którzy chcą odżywiać się zdrowiej i oszczędzać swój czas!

Dieta o niskim IG

Opracowana przez ekspertów dieta dla osób wymagających żywienia pokarmami o niskim indeksie glikemicznym. Doskonały wybór dla diabetyków czy pacjentów z insulinoopornością.

Dieta Odchudzająca

Dieta SLIM (niskoenergetyczna) jest przeznaczona dla osób, które chcą obniżyć swoją masę ciała. To świetna propozycja, jeśli borykasz się z nadwagą lub otyłością i pragniesz schudnąć w szybki, ale przyjemny i zdrowy sposób!

Dieta domowa

Doskonała opcja, dla osób, które cenią klasyczne, domowe posiłki, jednak nie mają czasu na ich przyrządzanie. Jest to dieta dla każdego, a w jej skład wchodzą 3 dania, w dwóch proporcjach: mała i duża. 

Dieta Wegetariańska

Pyszne i pełnowartościowe menu dla osób na diecie bezmięsnej. Pomóż chronić planetę i zadbaj o swoje zdrowie, wybierając pokarmy roślinne!

Dieta Wege z Rybą

Dieta Wegetariańska z rybą znakomicie sprawdzi się dla wszystkich osób, które chcą czerpać wartości smakowe i odżywcze z ryb, jednocześnie rezygnując z innych rodzajów mięsa.

Dieta Performance

dieta performance

Dieta pudełkowa Performance sygnowana przez Krzysztofa Bajerę, rekomendowana jest osobom intensywnie trenującym i dbającym o sylwetkę oraz efektywną budowę masy mięśniowej.

Dieta Sport

Wysokoenergetyczna, starannie opracowana dieta dla osób, które chcą wykorzystać pełnię możliwości swojego organizmu. Świetna propozycja dla sportowców i osób pracujących fizycznie.

Dieta Ketogeniczna

Dieta wysokotłuszczowa, która pozwala obniżyć masę ciała poprzez wywołanie w organizmie stanu ketozy. Spalaj tłuszcz, nie rezygnując z zawierających go pokarmów!

Voucher Prezentowy

Zrób świetny prezent bliskiej osobie i podaruj Jej dietę premium The Kitchen.