fbpx Testowy dzień
w cenie 55 zł

Catering dietetyczny Opole i woj. opolskie

Realizujemy dostawy na terenie Opola oraz kilku innych okolicznych miast w województwie opolskim. Codziennie przygotowujemy, pakujemy i dostarczamy posiłki zgodne z preferencjami żywieniowymi klientów, bezpośrednio pod Państwa drzwi. Dzięki stosowaniu naszej diety pudełkowej zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który do tej pory musiałeś przeznaczyć na zakupy, gotowanie czy zmywanie.

Przygotowywanie posiłków w domu wiąże się z wieloma codziennymi obowiązkami, m.in. ze staniem w długich kolejkach do kasy. Przyrządzanie domowych śniadań, obiadów i kolacji dodatkowo skutkuje otrzymywaniem wysokich rachunków za wodę, prąd i gaz. Dzięki korzystaniu z naszej diety pudełkowej zoptymalizujesz swoje opłaty oraz zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który przeznaczysz na spędzanie czasu z najbliższymi czy rozwijanie swojej pasji.

Dieta pudełkowa Opole

W naszej ofercie znajdziesz diety pudełkowe zawierające od 3 do 5 posiłków, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji. Z The Kitchen samodzielnie ustalasz również dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a do zamówienia możesz dodać zdrową przekąskę lub sok. Jeśli są produkty, na które jesteś uczulony lub których nie lubisz, po prostu nas o tym poinformuj – wykluczymy je z Twojej diety.

Dieta pudełkowa to niezwykle urozmaicone menu na każdy dzień – nasi specjaliści zadbają o to, abyś poznawał nowe, ciekawe dania i połączenia smaków. Wszystkie posiłki przygotowujemy z pasją i najwyższą starannością. Wykorzystujemy wysokiej jakości produkty, ponieważ wiemy, że odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do zdrowia i energii na cały dzień.

Nasz catering dietetyczny w woj. opolskim obejmuje aż 10 rodzajów diet, między innymi odchudzającą (slim), wegetariańską, ketogeniczną (keto) i o niskim indeksie glikemicznym, a także biurową czy domową. Dzięki temu ofertę możesz jak najlepiej dopasować do swojego stylu życia i własnych preferencji żywieniowych. W przypadku każdej diety uwzględniamy dzienną liczbę posiłków oraz kilka opcji zapotrzebowania kalorycznego. Na przykład na Dietę Standard składają się: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, lunch i kolacja. Może zostać przygotowana z uwzględnieniem zapotrzebowania kalorycznego wynoszącego 1800, 2000 lub 2500 kcal.

Catering dietetyczny woj. opolskie – dzień próbny

W The Kitchen możesz wypróbować przez jeden dzień dietę i sprawdzić jakość naszych produktów. Wybierz odpowiednią dla siebie ofertę, określ zapotrzebowanie kaloryczne oraz wyznacz konkretny dzień dostawy, a następnie kliknij „zamówienie testowe” i dokończ zamówienie. Otrzymasz pełny zestaw próbny, bezpośrednio do Twojego domu. Wygodne, prawda? Już dziś sprawdź, jak w prosty sposób możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

The Kitchen Catering

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!