fbpx Testowy dzień
w cenie 45zł

Dieta Pudełkowa Domowa

dieta domowa pudełkowa

Porcja mała [ok. 1200 kcal]   Porcja duża [ok. 2000 kcal]

W The Kitchen wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując nowość w naszej ofercie – Domową Dietę Pudełkową. Jest to doskonała opcja, dla osób, które cenią klasyczne, domowe posiłki, jednak nie mają czasu na ich codzienne przyrządzanie. Jest to dieta dla każdego, a w jej skład wchodzą 3 dania, w dwóch proporcjach: mała i duża. Z nami wyruszysz w kulinarną podróż, pełną smaków – przygotowywane przez naszych specjalistów potrawy mają w sobie nutkę egzotyki.

Cena od
48,60zł

Domowa Dieta Pudełkowa – na czym polega?

Nasza dieta domowa jest wyjątkowa, ponieważ nie jest tak restrykcyjna i dietetyczna jak pozostałe w ofercie. Dania na tej diecie są zdrowe i zbilansowane, jednak ich kaloryczność nie jest precyzyjnie odmierzana. Pozwala to wprowadzić trochę dystansu i luzu dla osób, które nie przepadają za liczeniem każdej kalorii i spożywania wyłącznie fit dań. Celem pudełkowej diety domowej jest dostarczanie świeżych i smacznych posiłków każdego dnia, które mają określony przedział kaloryczności oraz odpowiednie ilości makroelementów. Znajdziesz tutaj typowe domowe posiłki, które są znane i lubiane, a jednocześnie charakteryzują się dużą różnorodnością.

Opcje kaloryczne w dwóch wersjach:

  • Mała porcja ok. 1200 kcal (3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja)
  • Duża porcja ok. 2000 kcal (3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja)

Przedział w ilości kcal może wahać się liczbami rzędu 200-300 kcal dla małej porcji, 300-400 kcal dla dużej. Każde danie z Domowej Diety Pudełkowej jest odpowiednio zbilansowane. Dbają o to specjaliści The Kitchen, którzy biorą pod uwagę wszystkie wartości odżywcze potrzebne do sprawnego funkcjonowania w ciągu dnia.

Smaczna i tania dieta pudełkowa

Ważnymi cechami Domowej Diety Pudełkowej są elastyczność i przystępna cena. Menu przygotowujemy zazwyczaj dzień wcześniej. Komponujemy je na podstawie świeżych produktów, które danego dnia są dostępne w okazyjnych cenach na rynkach, gdzie się zaopatrujemy. Nie trzymamy się więc ściśle określonego planu, dzięki czemu zyskujesz element zaskoczenia oraz urozmaicone potrawy każdego dnia.

Dieta domowa – dla kogo?

Nasza dieta domowa to coś dla zabieganych, którzy cenią smak oraz lubią być zaskakiwani rozmaitością i jakością. Jeśli nie masz żadnych z góry założonych ograniczeń żywieniowych, np. z powodu przewlekłych chorób, domowa dieta pudełkowa z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Każda z naszych potraw stanowi dowód na to, że dieta polska wcale nie jest monotonna oraz nie muszą występować w niej głównie pierogi, schabowy i bigos. Bierzemy pod uwagę tradycyjne przepisy, jednak zależało nam na tym, by wyjść nieco poza kulinarne schematy.

Zalety diety domowej z kuchnią polską

Dieta domowa z cateringiem ma same zalety, o czym za chwilę się przekonasz – i nie chodzi tu tylko o oszczędność czasu przeznaczanego na przygotowanie posiłków. Dania z diety domowej bazują na produktach sezonowych, więc masz pewność, że wszystko, co spożywasz jest świeże i pochodzi z zaufanych upraw. The Kitchen dba o środowisko, korzystając z produktów lokalnych dostawców.

Dodatkowo nie musisz obawiać się, że niektóre proporcje w posiłkach będą zaburzone, ponieważ dba o to nasz dietetyk. Wszystko jest idealnie przyprawione, a zawartość dodatków jest stosowna do gramatury głównego dania.

Nasza dieta pudełkowa oparta na kuchni polskiej z elementami orientalnymi jest niestandardowa – staramy się zawrzeć w niej wszystkie charakterystyczne smaki i dodać coś specjalnie od siebie. Uwielbiamy kulinarne eksperymenty! To dla nas prawdziwy zaszczyt, że naszą pasją możemy podzielić się właśnie z Tobą.

Posiłki z diety domowej dostarczamy wyjątkowo tylko na terenie Łodzi oraz w pobliskich miastach, takich jak Pabianice, Zgierz czy Aleksandrów. Mieszkasz w okolicy i chciałbyś odżywiać się zdrowo? Nie chcesz tracić czasu na szukanie przepisów, robienie zakupów i przyrządzanie potraw? Zapraszamy!

 

Masz pytania? Jesteśmy dostępni pod numerem 798 925 613

The Kitchen Łódź

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!