fbpx Testowy dzień
w cenie 55zł

Dieta Pudełkowa Domowa

dieta domowa pudełkowa

Porcja mała [ok. 1200 kcal]   Porcja duża [ok. 2000 kcal]

W The Kitchen wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując Domową Dietę Pudełkową. Jest to doskonała opcja dla osób, które cenią klasyczne, domowe posiłki, jednak nie mają czasu na ich codzienne przyrządzanie. Jest to dieta dla każdego, a w jej skład wchodzą 3 dania, w dwóch proporcjach: mała i duża. Z nami wyruszysz w kulinarną podróż, pełną smaków – przygotowywane przez naszych specjalistów potrawy mają w sobie nutkę egzotyki.

Cena
1200kcal
39,90 zł
2000kcal
44,90 zł

Domowa Dieta Pudełkowa – na czym polega?

Nasza dieta domowa jest wyjątkowa, ponieważ nie jest tak restrykcyjna i dietetyczna jak pozostałe w ofercie. Dania na tej diecie są zdrowe i zbilansowane, jednak ich kaloryczność nie jest precyzyjnie odmierzana. Pozwala to wprowadzić trochę dystansu i luzu dla osób, które nie przepadają za liczeniem każdej kalorii i spożywania wyłącznie fit dań. Celem pudełkowej diety domowej jest dostarczanie świeżych i smacznych posiłków każdego dnia, które mają określony przedział kaloryczności oraz odpowiednie ilości makroelementów. Znajdziesz tutaj typowe domowe posiłki, które są znane i lubiane, a jednocześnie charakteryzują się dużą różnorodnością.

Opcje kaloryczne w dwóch wersjach:

  • Mała porcja ok. 1200 kcal (3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja)
  • Duża porcja ok. 2000 kcal (3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja)

Przedział w ilości kcal może wahać się liczbami rzędu 200-300 kcal dla małej porcji, 300-400 kcal dla dużej. Każde danie z Domowej Diety Pudełkowej jest odpowiednio zbilansowane. Dbają o to specjaliści The Kitchen, którzy biorą pod uwagę wszystkie wartości odżywcze potrzebne do sprawnego funkcjonowania w ciągu dnia.

Smaczna i tania dieta pudełkowa

Ważnymi cechami Domowej Diety Pudełkowej są elastyczność i przystępna cena. Menu przygotowujemy zazwyczaj dzień wcześniej. Komponujemy je na podstawie świeżych produktów, które danego dnia są dostępne w okazyjnych cenach na rynkach, gdzie się zaopatrujemy. Nie trzymamy się więc ściśle określonego planu, dzięki czemu zyskujesz element zaskoczenia oraz urozmaicone potrawy każdego dnia.

Dieta domowa – dla kogo?

Nasza dieta domowa to coś dla zabieganych, którzy cenią smak oraz lubią być zaskakiwani rozmaitością i jakością. Jeśli nie masz żadnych z góry założonych ograniczeń żywieniowych, np. z powodu przewlekłych chorób, domowa dieta pudełkowa z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Każda z naszych potraw stanowi dowód na to, że dieta polska wcale nie jest monotonna oraz nie muszą występować w niej głównie pierogi, schabowy i bigos. Bierzemy pod uwagę tradycyjne przepisy, jednak zależało nam na tym, by wyjść nieco poza kulinarne schematy.

Zalety diety domowej z kuchnią polską

Dieta domowa z cateringiem ma same zalety, o czym za chwilę się przekonasz – i nie chodzi tu tylko o oszczędność czasu przeznaczanego na przygotowanie posiłków. Dania z diety domowej bazują na produktach sezonowych, więc masz pewność, że wszystko, co spożywasz jest świeże i pochodzi z zaufanych upraw. The Kitchen dba o środowisko, korzystając z produktów lokalnych dostawców.

Dodatkowo nie musisz obawiać się, że niektóre proporcje w posiłkach będą zaburzone, ponieważ dba o to nasz dietetyk. Wszystko jest idealnie przyprawione, a zawartość dodatków jest stosowna do gramatury głównego dania.

Nasza dieta pudełkowa oparta na kuchni polskiej z elementami orientalnymi jest niestandardowa – staramy się zawrzeć w niej wszystkie charakterystyczne smaki i dodać coś specjalnie od siebie. Uwielbiamy kulinarne eksperymenty! To dla nas prawdziwy zaszczyt, że naszą pasją możemy podzielić się właśnie z Tobą.

Posiłki z diety domowej dostarczamy wyjątkowo tylko na terenie Łodzi oraz w pobliskich miastach, takich jak Pabianice, Zgierz czy Aleksandrów. Mieszkasz w okolicy i chciałbyś odżywiać się zdrowo? Nie chcesz tracić czasu na szukanie przepisów, robienie zakupów i przyrządzanie potraw? Zapraszamy!

 

Masz pytania? Jesteśmy dostępni pod numerem 798 925 613

The Kitchen Catering

Masz dość ciągłego spędzania czasu nad garnkami? Wypróbuj nasz catering już teraz i ciesz się zdrową, pyszną dietą bez konieczności siedzenia w kuchni!